Sítovací zařízení A-3 pro - Prosévačka
Výrobce: Fritsch GmbH Kód zboží: 03.7020.00
Vibrační sítový třídič A - 3 FRITSCH, verze PRO, třídění za sucha nebo za mokra.88 200 Kč
Cena bez DPH
Přesné prosévání s automatickou regulací amplitudy
Vysoce výkonná vibrační sítová třepačka A-3 PRO nabízí vše, co potřebujete pro rychlé stanovení kvantitativního rozložení velikosti částic v laboratoři. Jako vibrační sítový systém s elektromagnetickým pohonem osciluje svazek sít do regulovaných vertikálních oscilací a je ideálním řešením pro prosévání vzorků o hmotnosti až 2 kg a s rozsahem měření od 20 μm do 63 mm.
A-3 PRO se dokonale hodí pro rychlou kontrolu kvality příchozích a odchozích produktů, nabízí uživatelsky přívětivé ovládání a je tichý, robustní a s dlouhou životností. Ideální pro kvantitativní analýzu velikosti částic pevných látek a suspenzí všeho druhu suchým nebo mokrým proséváním s tkanými testovacími síty.
Náš špičkový model s automatickou regulací amplitudy, výběrem programu a možností použití jako kalibrovatelný a validovatelný testovací přístroj pro monitorování testovacích zařízení dle ISO 9001 a mnoho dalšího.
PRACOVNÍ PRINCIP
A-3 PRO je systém „třepacího síta“ v klasickém smyslu, ve kterém elektromagnetický pohon způsobuje, že síta kmitají ve svislém směru. Prosítovaný materiál je periodicky vymršťován z tkaniny síta směrem nahoru a protlačován skrz oka připojeného testovacího síta, když padá zpět dolů.
VLASTNOSTI
Mikroprocesorové řízení a digitální zobrazení všech funkcí.
Rozhraní RS232 umožňuje ovládání všech funkcí - rozhraní a AUTOSIEVE umožňují kontrolu procesu prosévání prostřednictvím online porovnání nastavené a skutečné amplitudy.
AMPCONTROL pro nastavení garantované konstantní amplitudy, což znamená přesně reprodukovatelné výsledky prosévání v souladu s DIN 66165-1.
Výběr programu pro uložení až 10 individuálních programů prosévání.
Přerušovaný režim pro prosévání objemného materiálu s nízkou hustotou, zkracující dobu prosévání.
Energeticky úsporný režim - přístroj se automaticky přepne do pohotovostního režimu.
Včetně napínáku svazku sít FRITSCH EASYTWIST bez deformací.
Elektrický, snadno použitelný systém napínání svazku sít TorqueMaster.
Inteligentní mokré prosévání s víkem pro mokré prosévání se 2 rotačními tryskami.
Modulární systém pro široké možnosti použití.
Přestavitelný na vibrační mikromlýn P-0.
Optimální spotřeba energie zabraňuje zahřívání prosévacího systému.
Parametry prosévání se zadávají pomocí ergonomicky instalovaného měkkého touchpadu s digitálním displejem.
V jednom pracovním cyklu lze současně použít 10 testovacích sít – což umožňuje provádět až 5 sítovacích operací současně..
Software AUTOSIEVE
Pro automatické vyhodnocení výsledků prosévání
Vícejazyčný software AUTOSIEVE pro ovládání přístroje A-3 PRO a pro automatické vyhodnocení, jednoduché sledování a dokumentaci výsledků prosévání si můžete stáhnout na www stránkách firmy Fritsch a nezávazně a zdarma vyzkoušet po dobu 90 dnů.
Vše, co musíte udělat, je připojit laboratorní váhu (například laboratorní váhu do 4,1 kg, objednací číslo 03.2600.00) a poté zvážit síta před a po prosévání pomocí diferenciálního vážení. AUTOSIEVE se postará o zbytek. Software umožňuje jednoduché ukládání a vyvolání závaží prázdných sít, a to jak jednotlivých sít, tak i kompletních sad sít.
S využitím softwaru AUTOSIEVE lze všechny funkce, jako je amplituda, doba prosévání, přerušovaný režim a typ prosévání, pohodlně zadávat pomocí počítače.
VAŠE SÍTOVAČKA SE STÁNE MLÝNEM
Prosévání a drcení v jednom zařízení
Pouhými několika pohyby lze vaši sítovou třepačku proměnit ve vibrační mikromlýn P-0 pro mletí a homogenizaci malého množství vzorku (objem náplně 1 až 10 ml, velikost částic vstupního materiálu < 5 mm). A se speciálním kryoboxem FRITSCH je mletí možné i při nízkých teplotách pomocí tekutého dusíku.
VYBAVENÍ / PŘÍSLUŠENSTVÍ
Vše, co potřebujete k prosévání
Vibrační sítovací stroj A-3 PRO se dodává včetně napínacích popruhůí a softwaru AUTOSIEVE (90denní zkušební verze zdarma), ale neobsahuje upínací víko, testovací síta ani sítovou misku, které jsou nabízeny v různých provedeních a je nutné je objednat jako příslušenství.
Jako příslušenství je k dispozici také univerzální systém napínání sít TorqueMaster pro automatické a reprodukovatelné napínání svazku sít na sítovacím stroji.
Technické údaje
| Metoda analýzy | prosávání |
|---|---|
| Prosévání | dvojrozměrné |
| Rozsah pro suché třídění | 20 µm - 63 mm |
| Rozsah pro mokré třídění | 20 µm - 10 mm |
| Max. množství vzorku pro suché třídění | pro síta < 100 µm: až 100 g - pro síta < 63 mm: až 2 kg |
| Max. množství vzorku pro mokré třídění | 20-100 g |
| Doba prosévání-suché | 3 - 20 min. |
| Doba prosévání- mokré | 30 - 60 min. |
| Průměr sít | 100 mm, 200 mm |
| Max. hmotnost sít | 3 kg |
| Max. výška sít | 550 mm |
| Max. počet sít | 10 (výška 50 mm) / 16 (výška 25 mm) |
| Amplituda | 0,1 - 3 mm |
| Kontrola amplitudy | automatická |
| Automatická sítová analýza s vyhodnocovacím softwarem AUTOSIEVE | ano |
| Lze přestavět na P - 0 | Neuvedeno |
| Kalibrace přístroje podle ISO 9001 | ano |
| Rozhraní (Interface) | ano |
| Přerušovaný režim | ano |
| Paměť pro 10 sítovacích programů | ano |
| Elektro specifikace | 100-240 V/1~ 50-60 Hz, 50 Watt |
| Hmotnost | 21 kg |
| Rozměry (š x h x v) | 37 x 40 x 20 cm |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 03.7020.00 | A - 3 pro Prosévačka, základní přístroje bez sít, spodní nádoby a víka | 88 200 Kč |
Příslušenství
Příslušenství pro prosévání za sucha
Příslušenství pro prosévání za mokra
Pomůcky k prosévání
Kryt síta
Náhradní těsnící kroužky
Příslušenství pro mletí a homogenizaci malého množství vzorku
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
31.2016.00 | Mlecí hlava pro přestavbu na vibrační mikro Mill P - 0 | 8 200 Kč |
Kapalina pro čištění sít
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
17.0400.00 | Koncentrovaná čistící kapalina pro testovací síta, 2,5 litru | 2 400 Kč |







