Lab disc white - magnetická míchačka bez ohřevu
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3907500
Velmi plochá magnetická míchačka, objem 800 ml, výkon motoru 3 W, IP 65.
9 800 Kč
Cena bez DPH
Velmi plochá kompaktní magnetická míchačka s moderní technologií magnetických cívek. Pohon bez opotřebení a bez pohyblivých částí. Pro zajištění lepšího míchání může laboratorní disk každých 30 sekund automaticky obrátit směr otáčení.
Vysoké krytí IP (IP 65).
Nastavovací deska a kryt z chemicky odolných materiálů.
Protiskluzový, bezpečný stojan.
Maximální množství míchání (H2O): 800 ml.
Rozsah otáček: 15 - 1500 otáček za minutu.
Rozsah dodávky:
Lab disc white
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 800 ml |
|---|---|
| Max. zatížení | 1,5 kg |
| Rozsah otáček | 15 - 1500 rpm |
| Délka míchadélek | max. 25 mm |
| Materiál plotýnky | polyester |
| Průměr plotýnky | Ø 100 mm |
| Třída ochrany | IP 65 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 5 W |
| Rozměr (šxvxh) | 116 x 12 x 175 mm |
| Hmotnost | 0,6 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3907500 | Lab disc white magnetická míchačka bez ohřevu |
9 800 Kč |






