Mini MR standard - magnetická míchačka bez ohřevu
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 25004132
Malá magnetická míchačka s rozsahem otáček 0 až 2500 rpm, objem 1 000 ml, výkon motoru 2 W.
7 670 Kč
Cena bez DPH
Malé magnetické míchadlo bez ohřevu.
Pro míchání množství do 1 000 ml (H2O).
Plynulá regulace otáček od 0 do 2 500 ot/min.
Bílá nastavovací deska vhodná pro pozorování barevných reakcí.
Rozsah dodávky:
Mini MR standard
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 1 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 2 kg |
| Směr míchání | vpravo |
| Rozsah otáček | 0 - 2500 rpm |
| Nastavení otáček | otočným knoflíkem |
| Délka míchadélek | 20 - 40 mm |
| Materiál plotýnky | polyester |
| Rozměr plotýnky | 115 x 115 mm |
| Třída ochrany | IP 42 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 3 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 115 x 37 x 129 mm |
| Hmotnost | 0,2 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 25004132 | Mini MR standard magnetická míchačka bez ohřevu |
7 670 Kč |






