C-MAG MS 4 - magnetická míchačka bez ohřevu
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3582200
Magnetická míchačka bez ohřevu s rozsahem otáček 100 až 1500 rpm, objem 5 litrů, výkon motoru 1,5 W.
16 690 Kč
Cena bez DPH
Magnetická míchačka bez ohřevu, s keramickou nastavovací deskou, která nabízí vynikající chemickou odolnost.
Výkonný motor pro míchání množství až 5 l (H2O).
Vyvýšený ovládací panel pro ochranu před únikem kapalin.
Rozsah otáček: 100 - 1500 otáček za minutu, otočný knoflík.
Rozsah dodávky:
C-MAG MS 4
IKAFLON® 20 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 30 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 40 Magnetické míchadlo
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 5 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 7,5 kg |
| Směr míchání | vlevo |
| Rozsah otáček | 100 - 1500 rpm |
| Nastavení otáček | 0 - 6 |
| Materiál plotýnky | keramika |
| Rozměr plotýnky | 100 x 100 mm |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 30 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 150 x 105 x 260 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3582200 | C-MAG MS 4 magnetická míchačka včetně míchadélek IKAFLON 20, 30 a IKAFLON 40 |
16 690 Kč |
Ke stažení
Datový list C-MAG MS-4Příslušenství
Míchadélka
Další příslušenství
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1752900 | R 350 - svorka univerzální 11 cm | 3 590 Kč |
|
|
1545100 | H 16 V - nosná tyč, nerez ocel př.10 mm/450 mm | 2 250 Kč |
|
|
20003417 | BC 1000 - víko na kádinku | 518 Kč |






