RET control-visc - magnetická míchačka s ohřevem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 5020000
Magnetická míchačka s příkonem 600 W, míchá objemy až 20 litrů.
49 200 Kč
Cena bez DPH
Bezpečnostní magnetické míchadlo s ohřevem a integrovanou váhou. Přehledný vícejazyčný TFT displej usnadňuje nastavení všech parametrů.
Integrovaná funkce regulace teploty umožňuje připojení teplotní sondy umístěné přímo v médiu a kontrolu teploty média s vysokou přesností. Součástí dodávky je teplotní čidlo PT 100. Kompozitní horká deska z nerezové oceli, dosahující teploty 340 °C, umožňuje rychlý ohřev.
Rozhraní RS 232 a USB umožňují ovládání magnetického míchadla pomocí počítače a dokumentaci všech zkušebních parametrů. Funkce „Lock“ zabraňuje neúmyslným změnám nastavení rychlosti a teploty. Jako bezpečnostní funkce se zobrazuje aktuální teplota, když je přístroj vypnutý, ale povrch je stále horký. Při teplotě nižší než 50 °C se displej automaticky vypne.
Zásuvka BNC pro připojení pH elektrody
Nastavitelný režim regulace teploty: rychlý ohřev a velmi přesná regulace teploty
Dvojitý senzor pro současnou kontrolu teploty teplonosné kapaliny a teploty média
Funkce časovače a odpočítávání
Zobrazení změny viskozity
Detekce odpojeného magnetu
Přerušovaný provoz
K dispozici je několik provozních režimů
Bezpečnostní obvod nastavitelný v rozsahu 50 až 380°
Průhledný ochranný kryt součástí dodávky
Zobrazení chybových kódů pro snadné řešení problémů
Přesné nastavení teploty a otáček pomocí digitálního displeje; i při vypnuté funkci
Vhodné pro provoz bez dozoru
Utěsněný kryt (IP 42) zajišťuje dlouhou životnost
Automatické vypnutí funkce ohřevu, pokud připojený externí teplotní senzor není ponořen do média. Možnost volby funkce, nastavitelný časový limit.
Rozsah dodávky:
RET control-visc
PT 100.70 Teplotní senzor
IKAFLON® 30 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 40 Magnetické míchadlo
Šroubovák
H 14 Kryt pro RET
USB A-B kabel 2 m
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 20 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 25 kg |
| Směr míchání | vpravo |
| Rozsah otáček | 50 - 1700 rpm |
| Přesnost nastavení otáček | 10 rpm |
| Rozsah délky míchadélka | 20 - 80 mm |
| Rozsah nastavení teploty | 0 - 340°C |
| Min. dosažitelná teplota | teplota místnosti |
| Max. dosažitelná teplota | 340°C |
| Rozsah bezpečné teploty | 50 - 380°C |
| Rozměr třepací plochy | pr. 135 mm |
| Materiál plotýnky | nerezová ocel 1.4301 (visc)/ technický smalt (white) |
| Funkce vážení | ano |
| Rozsah vážení | 10 - 5000 g |
| Přesnost vážení | ±(0.3%+2) g |
| Stupeň krytí | IP 42 |
| Rozhraní | RS232, Micro USB |
| Elektro specifikace | 220 – 240 V, 50/60 Hz, 650 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 160 x 85 x 270 mm |
| Váha | 2,7 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 5020000 | RET control-visc magnetická míchačka včetně PT 100.70 a míchadélek IKAFLON 30 a IKAFLON 40, H104 |
49 200 Kč |
| 5030000 | RET control-visc white magnetická míchačka včetně PT 100.70 a míchadélek IKAFLON 30 a IKAFLON 40, H104 |
50 800 Kč |
Příslušenství
Teplotní senzory
Teploměry
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
3378000 | ETS-D5 - elektronický kontaktní teploměr s čidlem H62 | 12 400 Kč |
|
|
3378100 | ETS-D6 - elektronický kontaktní teploměr s čidlem H62, pH | 18 250 Kč |
Míchadélka
Desky opěrné pro čtvercové plotýnky
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
25000832 | H 135.10, rozměr 160 x 160 mm bez rukojeti | 4 730 Kč |
|
|
4448200 | H 135.11, rozměr 160 x 160 mm, s rukojetí | 8 420 Kč |
Plotýnky čtvercové 79 x 79 mm
Nosiče a držáky 100 ml pro baňky s kulatým dnem
Nosiče 250 ml pro baňky s kulatým dnem
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
25003280 | H 135.25 nosič objem 100 ml x 142 mm, bez rukojeti | 5 150 Kč |
|
|
20007954 | H 135.26 nosič objem 100 ml x 142 mm, bez rukojeti | 8 790 Kč |






