C-MAG HS 10 digital - magnetická míchačka s ohřevem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4240400
Magnetická míchačka s rozsahem otáček 100 až 1500 otáček za minutu a keramickou deskou, objem 15 l.
31 230 Kč
Cena bez DPH
Magnetické míchadlo s ohřevem a keramickou ohřívací deskou, která nabízí vynikající chemickou odolnost.
Výkonný motor pro míchání množství až 15 l (H2O).
Současné digitální zobrazení cílové a aktuální teploty prostřednictvím LCD displeje.
Přímé připojení teplotního čidla PT 1000 umožňuje přesnou kontrolu teploty (součást dodávky).
Přesnost regulace ve střední teplotě +/- 0,5 K (v kombinaci s PT 1000).
Zobrazení skutečné hodnoty teploty v médiu s rozlišením 0,1 K při použití teplotního čidla PT 1000
Možnost volby 3 provozních režimů (standardní, bezpečný, ochrana proti nastavení)
Pevný bezpečnostní obvod 550 °C
Indikátor horké horní části >> varování před horkým povrchem, aby nedošlo k popálení!
Zvýšený ovládací panel pro ochranu před únikem kapalin
Rozsah dodávky:
C-MAG HS 10 digital
PT 1000.60 Teplotní senzor, nerez
IKAFLON® 20 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 30 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 40 Magnetické míchadlo
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 15 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 20 kg |
| Směr míchání | vlevo |
| Rozsah otáček | 100 - 1500 rpm |
| Nastavení otáček | 0 - 6 |
| Max. délka míchadélka | 80 mm |
| Rozsah nastavení teploty | 50 - 500°C |
| Připojení teplotního senzoru | PT 1000 |
| Materiál plotýnky | keramika |
| Rozměr plotýnky | 260 x 260 mm |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 1520 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 300 x 105 x 415 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4240400 | C-MAG HS 10 digital magnetická míchačka včetně PT 1000.60 a míchadélek IKAFLON 20, 30 a IKAFLON 40 |
31 230 Kč |






