EUROSTAR 100 P 4 control - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 25004384
Hřídelová míchačka s digitálním TFT displejem, rozsah otáček 10 - 300 rpm, míchací objem max. 100 l.
121 710 Kč
Cena bez DPH
Extrémně výkonné laboratorní míchadlo EUROSTAR 100 control P4 s odnímatelným bezdrátovým ovladačem a digitálním TFT displejem je vhodné zejména pro vysoce viskózní aplikace a poskytuje krouticí moment až 320 Ncm. Díky mikroprocesorem řízené technologii automaticky nastavuje otáčky v rozsahu 0/10 - 300 ot/min. Míchadlo je vybaveno rozhraním RS 232 a USB pro kontrolu a dokumentaci všech parametrů. Kromě toho je k dispozici integrovaný ukazatel trendu krouticího momentu pro měření změn viskozity a jeho elektronický bezpečnostní obvod zajišťuje automatické vypnutí v podmínkách proti zastavení nebo přetížení. Průběžně se porovnávají otáčky hřídele s požadovanými otáčkami a odchylky se automaticky upravují. Tím je zaručena konstantní rychlost i při změnách viskozity vzorku.
Vícejazyčný TFT displej
Programovatelné funkce
Integrované měření teploty
Intervalový provoz
Funkce časovače
Nastavitelný bezpečnostní obvod
Funkce uzamčení
Plynule nastavitelné otáčky
Průchozí hřídele míchadla
Ochrana proti přetížení
Krátkodobý provoz při přetížení
Štíhlý kryt
Tichý provoz
Zobrazení chybového kódu
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 220 mm a průměr ramene 16 mm.
Rozsah dodávky:
EUROSTAR 100 P 4 control
WH11 Nástěnný držák
OS 1.0 Napájecí jednotka WiCo
Kabel USB - USB A na Micro-B, 2 m
Kabel USB micro A - micro B 2.0
Šroubovák, sklíčidlo
Ochranný kryt kontaktu WiCo
H 67.60 - teplotní čidlo, nerez
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 100 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 174 W |
| Výkon motoru | 142 W |
| Princip pohonu | bezkartáčový DC |
| Ukazatel rychlosti | TFT displej |
| Rozsah otáček | 10 - 300 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 320 Ncm |
| Max. viskozita | 100000 mPas |
| Nastavení rychlosti | plynulé / ±1 rpm |
| Ovládání rychlosti | elektronicky |
| Průměr sklíčidla | 0.5 - 10 mm |
| Stupeň krytí | IP 40 |
| Externí teplotní senzor | PT 1000 |
| Zobrazení teploty | ano |
| Rozsah teploty | -10 - +350 °C |
| Zobrazení času | ano |
| Rozsah času | 1 - 6000 min |
| Zobrazení točivého momentu | ano |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 150 W |
| Rozměry (š x v x h) | 86 x 352 x 230 mm |
| Hmotnost | 5,2 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 25004384 | EUROSTAR 100 P 4 control hřídelová míchačka včetně H 67.60 teplotního senzoru, držáku WH11, kabelů, šroubováku, sklíčidla |
121 710 Kč |
Příslušenství
Míchadla, axiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, radiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, tangenciální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Stojany
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1412000 | R 2722 H-Stojan, 1010 mm | 21 680 Kč |
|
|
1412100 | R 2723 Teleskopický stojan, 620-1010 mm | 40 220 Kč |
|
|
20002900 | R 2850 Stojan na zem, výška 1900 mm | 88 500 Kč |






