EUROSTAR 200 control - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3992000
Hřídelová míchačka s digitálním TFT displejem, rozsah otáček 6 - 2000 rpm, míchací objem max. 100 l.
103 530 Kč
Cena bez DPH
Výkonná laboratorní míchačka s odnímatelným bezdrátovým ovladačem a digitálním TFT displejem. Automaticky upravuje otáčky pomocí mikroprocesorem řízené technologie v rozsahu otáček 0/60 - 2000 ot/min. Míchadlo je vybaveno rozhraním RS 232 a USB pro kontrolu a dokumentaci všech parametrů. Pro měření změn viskozity je k dispozici integrovaný ukazatel trendu krouticího momentu. Instalované bezpečnostní obvody zajišťují automatické vypnutí v podmínkách proti zastavení nebo přetížení. Průběžně se porovnávají otáčky hřídele s požadovanými otáčkami a odchylky se automaticky upravují. Tím je zaručena konstantní rychlost i při změnách viskozity vzorku.
Rozsah otáček I (50 Hz) 6 - 400 ot./min.
Rozsah otáček II (50 Hz) 30 - 2000 ot./min.
Rozsah otáček I (60 Hz) 6 - 400 ot./min.
Rozsah otáček II (60 Hz) 30 - 2 000 ot./min.
Vícejazyčný TFT displej
Programovatelné funkce
Integrované měření teploty
Intervalový provoz
Funkce časovače
Nastavitelný bezpečnostní obvod
Funkce uzamčení
Plynule nastavitelné otáčky
Průchozí hřídele míchadla
Ochrana proti přetížení
Krátkodobý provoz při přetížení
Štíhlý kryt
Tichý provoz
Zobrazení chybového kódu
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 220 mm a průměr ramene 16 mm.
Rozsah dodávky:
EUROSTAR 200 control
WH11 Nástěnný držák
OS 1.0 Napájecí jednotka WiCo
Kabel USB - USB A na Micro-B, 2 m
Kabel USB micro A - micro B 2.0
Šroubovák, sklíčidlo
Ochranný kryt kontaktu WiCo
H 67.60 - teplotní čidlo, nerez
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 100 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 135 W |
| Výkon motoru | 84 W |
| Princip pohonu | bezkartáčový DC |
| Ukazatel rychlosti | TFT displej |
| Rozsah otáček | 0/6 - 2000 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 200 Ncm |
| Max. viskozita | 100000 mPas |
| Nastavení rychlosti | plynulé / ±1 rpm |
| Ovládání rychlosti | elektronicky |
| Průměr sklíčidla | 0.5 - 10 mm |
| Stupeň krytí | IP 40 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 130 W |
| Rozměry (š x v x h) | 91 x 297 x 231 mm |
| Hmotnost | 4,9 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3992000 | EUROSTAR 200 control hřídelová míchačka včetně H 67.60 teplotního senzoru, držáku WH11, kabelů, šroubováku, sklíčidla |
103 530 Kč |
Příslušenství
Míchadla, axiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, radiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, tangenciální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Stojany
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1412000 | R 2722 H-Stojan, 1010 mm | 21 680 Kč |
|
|
1412100 | R 2723 Teleskopický stojan, 620-1010 mm | 40 220 Kč |
|
|
20002900 | R 2850 Stojan na zem, výška 1900 mm | 88 500 Kč |






