EUROSTAR 200 digital - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3990000
Hřídelová míchačka s automatickou regulací otáček, rozsah otáček 6 - 2000 rpm, míchací objem max. 100 l.
89 210 Kč
Cena bez DPH
Výkonné laboratorní míchadlo pro vysoce viskózní aplikace a intenzivní míchání pro množství až 100 l (H2O). Díky mikroprocesorem řízené technologii automaticky reguluje otáčky v rozsahu 0/6 - 2000 ot/min. Instalované bezpečnostní obvody zajišťují automatické vypnutí v případě zastavení nebo přetížení. Průběžně se porovnávají otáčky hřídele s požadovanými otáčkami a odchylky se automaticky upravují. To zaručuje konstantní otáčky i při změnách viskozity vzorku.
Rozsah otáček I (50 Hz) 6 - 400 ot./min.
Rozsah otáček II (50 Hz) 30 - 2000 ot./min.
Rozsah otáček I (60 Hz) 6 - 400 ot./min.
Rozsah otáček II (60 Hz) 30 - 2 000 ot./min.
- Digitální ukazatel otáček
Plynulá regulace otáček
Průchozí hřídele míchadla
Ochrana proti přetížení
Krátkodobý provoz při přetížení
Štíhlý kryt
Tichý provoz
Zobrazení chybového kódu
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 220 mm a průměr ramene 16 mm.
Rozsah dodávky:
EUROSTAR 200 digital
sklíčidlo
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 100 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 130 W |
| Výkon motoru | 84 W |
| Princip pohonu | bezkartáčový DC |
| Ukazatel rychlosti | LED |
| Rozsah otáček | 0/6 - 2000 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 200 Ncm |
| Max. viskozita | 100000 mPas |
| Nastavení rychlosti | plynulé / ±1 rpm |
| Ovládání rychlosti | elektronicky |
| Průměr sklíčidla | 0.5 - 10 mm |
| Stupeň krytí | IP 42 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 130 W |
| Rozměry (š x v x h) | 91 x 274 x 209 mm |
| Hmotnost | 4,6 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3990000 | EUROSTAR 200 digital hřídelová míchačka včetně sklíčidla |
89 210 Kč |
Příslušenství
Míchadla, axiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, radiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, tangenciální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Stojany
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1412000 | R 2722 H-Stojan, 1010 mm | 21 680 Kč |
|
|
1412100 | R 2723 Teleskopický stojan, 620-1010 mm | 40 220 Kč |
|
|
20002900 | R 2850 Stojan na zem, výška 1900 mm | 88 500 Kč |






