EUROSTAR 40 digital - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4444000
Hřídelová míchačka s automatickou regulací otáček, rozsah otáček 30 - 2000 rpm, míchací objem max. 25 l.
37 470 Kč
Cena bez DPH
Laboratorní míchadlo určené k jednoduchému míchání pro množství do 25 l (H2O). Díky mikroprocesorem řízené technologii automaticky reguluje otáčky v rozsahu 0/30 - 2000 ot/min. Instalované bezpečnostní obvody zajišťují automatické vypnutí v případě zastavení nebo přetížení. Průběžně se porovnávají otáčky hřídele s požadovanými otáčkami a odchylky se automaticky upravují. To zaručuje konstantní otáčky i při změnách viskozity vzorku.
- Digitální ukazatel otáček
Plynulá regulace otáček
Průchozí hřídele míchadla
Ochrana proti přetížení
Krátkodobý provoz při přetížení
Štíhlý kryt
Tichý provoz
Zobrazení chybového kódu
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 220 mm a průměr ramene 16 mm.
Rozsah dodávky:
EUROSTAR 40 digital
sklíčidlo
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 25 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 118 W |
| Výkon motoru | 84 W |
| Princip pohonu | bezkartáčový DC |
| Ukazatel rychlosti | LED |
| Rozsah otáček | 0/30 - 2000 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 40 Ncm |
| Max. viskozita | 30000 mPas |
| Nastavení rychlosti | plynulé / ±1 rpm |
| Ovládání rychlosti | elektronicky |
| Průměr sklíčidla | 0.5 - 10 mm |
| Stupeň krytí | IP 42 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 70 W |
| Rozměry (š x v x h) | 86 x 248 x 208 mm |
| Hmotnost | 3,9 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4444000 | EUROSTAR 40 digital hřídelová míchačka včetně sklíčidla |
37 470 Kč |






