RW 28 digital - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 5040000
Hřídelová míchačka ovládaná mechanicky, rozsah otáček 60 - 1400 rpm, míchací objem max. 80 l.
101 110 Kč
Cena bez DPH
Výkonné, mechanicky ovládané laboratorní míchadlo určené pro vysoce viskózní aplikace pro množství až 80 l (H2O). Je vhodné pro intenzivní míchání pro použití v laboratořích a pilotních provozech. Míchadlo je vybaveno ochranou proti přehřátí motoru pomocí samočinného omezovače teploty. Pro zajištění misek je navíc volitelně k dispozici ochrana míchacího hřídele a upínací přípravek.
Rozsah otáček I (50 Hz) 60 - 400 ot./min.
Rozsah otáček II (50 Hz) 240 - 1400 ot./min.
Rozsah otáček I (60 Hz) 72 - 480 ot./min.
Rozsah otáček II (60 Hz) 288 - 1680 ot./min.
Digitální ukazatel otáček
Plynulá regulace otáček od 60 do 1400 ot/min ve dvou rychlostních rozsazích
Průchozí hřídele míchadla
Ochrana proti přetížení
Zobrazení chybového kódu
Robustní, ergonomický design
Tichý provoz
S konstantním výkonem pohonu
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 145 mm a průměr ramene 16 mm.
Rozsah dodávky:
RW 28 digital
sklíčidlo
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 80 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 220 W |
| Výkon motoru | 80 W |
| Ukazatel rychlosti | LED |
| Rozsah otáček | 60 - 1400 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 900 Ncm |
| Max. viskozita | 50000 mPas |
| Nastavení rychlosti | plynulé / ±1 rpm |
| Ovládání rychlosti | mechanicky |
| Průměr sklíčidla | 1 - 10 mm |
| Stupeň krytí | IP 40 |
| Elektro specifikace | 220-240 V, 50/60 Hz, 220 W |
| Rozměry (š x v x h) | 123 x 364 x 252 mm |
| Hmotnost | 7,5 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 5040000 | RW 28 digital hřídelová míchačka včetně sklíčidla |
101 110 Kč |
Příslušenství
Míchadla, axiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, radiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, tangenciální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Stojany
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1412000 | R 2722 H-Stojan, 1010 mm | 21 680 Kč |
|
|
1412100 | R 2723 Teleskopický stojan, 620-1010 mm | 40 220 Kč |
|
|
20002900 | R 2850 Stojan na zem, výška 1900 mm | 88 500 Kč |






