RW 20 digital - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3593000
Hřídelová míchačka s digitálním displejem, rozsah otáček 60 - 2000 rpm, míchací objem max. 20 l.
39 230 Kč
Cena bez DPH
Dva rozsahy otáček pro univerzální použití od 60 do 2 000 ot/min.
Rozsah otáček I (50 Hz) 60 - 500 ot./min.
Rozsah otáček II (50 Hz) 240 - 2000 ot./min.
Rozsah otáček I (60 Hz) 72 - 600 ot./min.
Rozsah otáček II (60 Hz) 288 - 2400 ot./min.
S digitálním displejem
Robustní, štíhlý, ergonomický design
Technické vylepšení důvěryhodného designu řady RW 20
S konstantním pohonem
Průchozí hřídele míchadla (pouze při stacionárním provozu)
Pro míchání množství až 20 l (H2O)
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 160 mm a průměr ramene 1 mm.
Rozsah dodávky:
RW 20 digital
sklíčidlo
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 20 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 70 W |
| Výkon motoru | 35 W |
| Ukazatel rychlosti | LED |
| Rozsah otáček | 60 - 2000 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 150-300 Ncm |
| Max. viskozita | 10000 mPas |
| Nastavení rychlosti | plynulé / ±1 rpm |
| Ovládání rychlosti | mechanicky |
| Průměr sklíčidla | 0.5 - 10 mm |
| Stupeň krytí | IP 20 |
| Elektro specifikace | 220-240 V, 50/60 Hz, 72 W |
| Rozměry (š x v x h) | 88 x 294 x 212 mm |
| Hmotnost | 3,1 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3593000 | RW 20 digital hřídelová míchačka včetně sklíčidla |
39 230 Kč |
Příslušenství
Míchadla, axiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, radiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, tangenciální proudění, nerezová ocel AISI 316L
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
2022300 | R 1330 Kotvové míchadlo, Ø míchadla: 45 mm, Ø hřídele: 8 mm, délka hřídele: 350 mm | 12 060 Kč |
Stojany
Další příslušenství
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
2603000 | R 301 Ochrana míchacího hřídele, plexisklo | 5 690 Kč |
|
|
2657700 | R 182 Svorka hlavy | 2 860 Kč |
|
|
3008600 | RH 3 Svorka na popruh | 9 230 Kč |






