HS 501 digital - třepačka s horizontálním přímočarým pohybem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 25002982
Třepačka s přímočarým pohybem digitální, pracovní deska 450x450mm, rychlost 0 - 300 rpm, max. hmotnost třepání 15 kg.
147 110 Kč
Cena bez DPH
Nízkoprofilová horizontální laboratorní třepačka s velkou pracovní plochou a nosností až 15 kg.
Plynulá regulace otáček od 0-300 ot/min.
Digitální displej.
Průměr orbitalu 30 mm.
Ideální pro všechny ležaté nádoby, např. dělící nálevky.
Nepřetržitý provoz (nekonečný) i při extrémním zatížení.
Funkce časovače.
Přídavná zařízení nejsou součástí dodávky, objednávejte je prosím samostatně.
Integrované rozhraní USB a RS 232.
Velikost platformy : 450 x 450 mm..
Rozsah dodávky
HS 501 digital
USB A-B kábl
Technické údaje
| Typ třepání | horizontální přímočarý pohyb |
|---|---|
| Amplituda | 30 mm |
| Max. třepaná hmotnost | 15 kg |
| Příkon motoru | 70 W |
| Výkon motoru | 19 W |
| Rozsah otáček | 0 - 300 rpm |
| Zobrazení rychlosti | LED displej |
| Zobrazení času | stupnice |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 74 W |
| Rozměry (š x v x h) | 505 x 120 x 585 mm |
| Hmotnost | 26 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 25002982 | HS 501 digital třepačka s přímočarým pohybem včetně USB A-B kabelu |
147 110 Kč |







