IKA G-L - odstředivka malá
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 30000774
Malá kompaktní odstředivka ideální pro separační procesy.
28 000 Kč
Cena bez DPH
Pro separaci látek při středních otáčkách je tato odstředivka ideální, například v molekulární biologii. Lze ji použít se standardními zkumavkami o objemu 1,5/2 ml i s PCR proužky (vyžaduje volitelný rotor). Kryt se otevírá automaticky stisknutím tlačítka.
Centrifuga je vybavena kovovým krytem a spustí se až po jeho pevném uzavření.
Zcela intuitivní navigace se provádí pomocí membránové klávesnice. To umožňuje snadné nastavení rychlosti, otáček nebo programů.
S rotační rychlostí až 15 700 ot./min je odstředivka vybavena vysoce výkonným motorem
Rozsah dodávky
Odstředivka IKA G-L
Rotor set pro 12 x 1,5/2 ml zkumavky
Šroubovák na otevření víka
USB A-B kabel
Technické údaje
| Kapacita | 12 x 1.5/2.0 ml |
|---|---|
| Povolená hustota | 1.2 kg/dm3 |
| RCF (relativní odstředivá síla) max. | 16500 G |
| Max. kinetická energie | 940 Nm |
| Rozsah rychlosti | 800-15700 rpm |
| Časovač | 20 sekund – 99 minut 59 sekund |
| Displej | 7 segment LED |
| Rychlé zastavení | ano |
| Detekce nerovnováhy | ano |
| Doba zrychlení na max. otáčky | 17 s |
| Doba brždění z max. otáček | 18 s |
| Otevírání krytu | automaticky |
| Výměna rotoru | bez nářadí |
| Ochranný kryt | ano |
| Hlučnost | 55 dB(A) |
| Rozhraní | USB-B |
| Třída ochrany | IP 20 |
| Elektro specifikace | 220-230 V, 50/60 Hz, 92 W |
| Celkové rozměry (v x š x h) | 200 x 140 x 280 mm |
| Hmotnost | 3,4 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 30000774 | IKA G-LOdstředivka včetně rotoru s kapacitou 12x 1,5/2,0 ml (včetně víka), USB kabelu, šroubováku pro nouzové otevření víka a napájecího kabelu | 28 000 Kč |






