IKA mini G - odstředivka malá
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3958000
Malá prostorově nenároční odstředivka určená pro mikrofiltraci s separaci buněk.
9 600 Kč
Cena bez DPH
Mini centrifuga pro všechny aplikace, které nevyžadují vysoké rychlosti, např. mikrofiltrace a separace buněk. Průhledný kryt umožňuje neustálé sledování centrifugy. Mini centrifuga může být použita jak pro PCR nádoby, tak pro PCR proužky. Z bezpečnostních důvodů centrifuga běží pouze při zavřeném víku. Víko se snadno otevírá stisknutím tlačítka.
Pevná rychlost 6000 ot/min.
Digitální časovač nastavitelný od 1 do 99 minut.
Integrovaná funkce rychlého zastavení.
Rychlé spuštění rychlosti.
Kompaktní design a tichý provoz.
Vyměnitelný rotor bez použití nástrojů.
Snadné ovládání pomocí dotykové klávesnice.
Rozsah dodávky
Odstředivka IKA mini G
Rotor pro 8 x 1,5/2 ml zkumavky
Rotor pro 4 x 8 x 0,2 ml PCR proužky
8 adaptérů pro zkumavky 0,5 ml (8 ks)
Sada adaptérů pro zkumavky 0,4 ml (8 ks)
Sada adaptérů pro zkumavky 0,2 ml (8 ks)
Technické údaje
| Kapacita | 8 x 2 ml |
|---|---|
| Povolená hustota | 1.2 kg/dm3 |
| RCF (relativní odstředivá síla) max. | 2000 G |
| Max. kinetická energie | 20 Nm |
| Rozsah rychlosti | 6000-6000 rpm |
| Časovač | 1 - 99 min. |
| Displej | 7 segment LED |
| Rychlé zastavení | ano |
| Otevírání krytu | automaticky |
| Výměna rotoru | bez nářadí |
| Ochranný kryt | ano |
| Hlučnost | 48 dB(A) |
| Třída ochrany | IP 30 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 12 W |
| Celkové rozměry (v x š x h) | 155 x 105 x 175 mm |
| Hmotnost | 1,4 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3958000 | IKA mini GOdstředivka včetně dvou rotorů (úhlový s max. kapacitou 8x 0,2/0,4/0,5/1,5/2,0 ml a 4x 8místný pro 0,2ml PCR stripy), 8 ks adaptérů pro 0,2ml zkumavky, 8 ks adaptérů pro 0,4ml zkumavky, 8 ks adaptérů pro 0,5ml zkumavky a napájecí adaptér | 9 600 Kč |






