KS 260 basic - třepačka orbitální
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 2980200
Orbitální třepačka, rychlost 50 - 500 rpm, max. hmotnost třepání 7,5 kg.
79 330 Kč
Cena bez DPH
Kompaktní, plochá orbitální třepačka s ideálním otočným pohybem pro maximální hmotnost třepačky 7,5 kg.
Velikost plošiny: 320 x 320 mm
Elektronické nastavení rychlosti a časovače
LED displej pro nastavení rychlosti a času
Široká škála kombinací nástavců umožňuje použití téměř všech tvarů a velikostí nádob
Nástavce nejsou součástí dodávky
Rozsah dodávky
KS 260 basic
Klíč
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Amplituda | 10 mm |
| Max. třepaná hmotnost | 7,5 kg |
| Příkon motoru | 45 W |
| Výkon motoru | 10 W |
| Rozsah otáček | 50 - 500 rpm |
| Zobrazení rychlosti | LED linka |
| Zobrazení času | ano, LED linka |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 220-240 V, 50/60 Hz, 45 W |
| Rozměry (š x v x h) | 360 x 98 x 420 mm |
| Hmotnost | 8,5 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 2980200 | KS 260 basic třepačka s kruhovým pohybem včetně šroubů 4 ks a klíče |
79 330 Kč |







