KS 130 control NOL - třepačka orbitální
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4278200
Digitální, orbitální třepačka bez funkce polohování, rychlost 80 - 800 rpm.
64 920 Kč
Cena bez DPH
Otevřená orbitální třepačka KS 130 control NOL bez funkce polohování je spolehlivým a účinným řešením pro laboratorní aplikace, které vyžadují šetrné míchání vzorků. Má kompaktní a plochý design, díky kterému se snadno vejde do jakéhokoli laboratorního prostoru. S maximální hmotností třepačky 2,0 kg a velikostí platformy : 230 x 230 mm si poradí s různými velikostmi a tvary nádob.
Digitální LED displej usnadňuje čtení otáček a funkce časovače.
Otáčky a časovač lze elektronicky nastavit pro přesné ovládání.
Třepací dráha 4,0 mm, která zajišťuje konzistentní míchání.
Variabilní rozsah otáček 80-800 ot/min, díky čemuž je vhodný pro širokou škálu aplikací.
K dispozici je funkce časovače (od 1 min do 99 h 59 min) a nepřetržitý provoz.
Rozhraní RS 232 pro externí ovládání a dokumentaci prostřednictvím softwaru labworldsoft®.
K dispozici je široká škála kombinací nástavců, které uživatelům umožňují použití téměř všech tvarů a velikostí nádob, příslušenství není součástí dodávky a je třeba jej objednat zvlášť.
Rozsah dodávky
KS 130 basic
Upevňovací šrouby 4 ks, klíč
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Amplituda | 4 mm |
| Max. třepaná hmotnost | 2 kg |
| Příkon motoru | 45 W |
| Výkon motoru | 10 W |
| Rozsah otáček | 80 - 800 rpm |
| Zobrazení rychlosti | ano, LED |
| Zobrazení času | ano, LED |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 220-240 V, 50/60 Hz, 45 W |
| Rozměry (š x v x h) | 270 x 98 x 316 mm |
| Hmotnost | 9,8 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 278200 | KS 130 control NOL třepačka s kruhovým pohybem |
64 920 Kč |







