KS 501 digital - třepačka orbitální
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 25002985
Digitální orbitální třepačka s velkou pracovní plochou, rychlost 0 - 300 rpm, max. hmotnost třepání 15 kg.
147 110 Kč
Cena bez DPH
Nízkoprofilová laboratorní orbitální třepačka s velkou pracovní plochou a nosností až 15 kg.
Plynulá regulace otáček v rozsahu 0-300 ot/min..
Digitální displej
Průměr orbitalu 30 mm.
Ideální pro nádoby s objemem větším než 250 ml, např. kulaté baňky, Erlenmeyerovy baňky, kultivační baňky a lahve.
Ideální pro biologické a mikrobiologické růstové testy a pro výrobu zásobních roztoků.
Nepřetržitý provoz (nekonečný) i při extrémním zatížení.
Funkce časovače - 1 až 55 min.
Nástavce nejsou součástí dodávky, objednávejte je prosím samostatně.
Integrované rozhraní USB a RS 232.
Velikost platformy : 450 x 450 mm.
Rozsah dodávky
KS 501 digital
USB A-B kábl
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Amplituda | 30 mm |
| Max. třepaná hmotnost | 15 kg |
| Příkon motoru | 70 W |
| Výkon motoru | 19 W |
| Rozsah otáček | 0 - 300 rpm |
| Zobrazení rychlosti | ano, LED displej |
| Zobrazení času | ano, stupnice |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 74 W |
| Rozměry (š x v x h) | 505 x 120 x 585 mm |
| Hmotnost | 26 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 25002985 | KS 501 digital třepačka včetně USB A-B kábl |
147 110 Kč |







