KS 4000 ic control - třepačka inkubátorová
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3510100
Konstrukce inkubátorové třepačky umožňuje bezobslužný provoz v prostředí s kontrolovanou teplotou, objem komory 90 l, s chlazením.
228 700 Kč
Cena bez DPH
Volitelný vestavěný chladič pro připojení k externí chladicí jednotce, např. RC 2 basic / control
Velký LED displej pro nastavení rychlosti a času.
Ovládací prvky s antimikrobiální povrchovou úpravou pro snížení výskytu bakterií.
Integrovaná regulace teploty PID (použití dvou teplotních čidel PT 1000).
Propojovací skříňka v pracovním prostoru pro připojení dalšího teplotního čidla, např. PT 1000.60.
Elektronická regulace teploty a otáček.
Elektronický časový spínač: 0 - 999 h (nastavení po minutách nebo hodinách).
Jednotka se při vyrušení automaticky vypne.
Jednotka se automaticky zastaví, když se zvedne odsavač par.
Sběrná vanička s vypouštěcí hadicí na zadní straně jednotky.
Jednoduchá obsluha.
Všechny funkce lze ovládat a dokumentovat pomocí softwaru labworldsoft®..
Rozsah dodávky
KS 4000 ic controll
PT 1000.60 Teplotní čidlo, nerezová ocel
Upínací šrouby krátké (4 ks)
Upínací šrouby dlouhé (2 ks)
Kabel RS 232
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Objem komory | 90 l |
| Amplituda | 20 mm |
| Max. třepaná hmotnost | 20 kg |
| Příkon motoru | 82W |
| Výkon motoru | 24 W |
| Rozsah otáček | 10 - 500 rpm |
| Zobrazení rychlosti | LED displej |
| Zobrazení času | LED displej |
| Třída ochrany | IP 30 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 1120 W |
| Rozměry (š x v x h) | 580 x 520 x 750 mm |
| Hmotnost | 55 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3510100 | KS 4000 ic controlpřístroj s chlazením včetně PT1000.60, káblu RS232, šroubů 6 ks | 228 700 Kč |







