MATRIX Orbital Delta Plus - třepačka s mícháním, ohřevem a chlazením
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 30000731
Třepačka pro důkladné promíchání s ohřevem a chlazením, max. 0,3 kg.
70 000 Kč
Cena bez DPH
IKA Matrix Orbital Delta Plus je třepačka, která spolehlivě míchá, ohřívá a chladí díky variabilním vložkám.je třepačka s rychlým náběhem ohřevu a aktivním chlazením. Ať už se jedná o krevní vzorky, farmaceutické látky, vzorky DNA/RNA nebo testy ELISA - reakční lahvičky a destičky i s nejmenšími objemy jsou spolehlivě temperovány ve všech laboratorních aplikacích.
Velký a přehledný displej s pohodlnou strukturou menu umožňuje intuitivní ovládání.
Pevné rychloupínání pro rychlou a snadnou výměnu vložek/nástavců a automatická detekce nástavců.
Rychlé a efektivní míchání kapalin s rychlostí až 3 000 otáček za minutu a průměrem třepačky 3 mm.
Zkrácení čekací doby díky rychlému ohřevu a chlazení až 6 °C/min (ohřev) nebo 2,5 °C/min při nastavené teplotě nad teplotou okolí (chlazení, 0,5 °C/min při nastavené teplotě mezi teplotou okolí a 15 °C pod teplotou okolí).
Programovatelné - umožňují automatické provádění úkolů míchání a ohřevu a chlazení.
Široká škála vložek pro reakční nádoby a desky
Inteligentní přizpůsobení rychlosti vložce, nástavci a objemu náplně
Hliníkový tlakový odlitek zajišťuje bezpečné umístění, vynikající stabilitu a každodenní robustnost
Časovač 1 s - 6000 min.
Součástí dodávky přístroje je jednokanálová pipeta s nastavitelným objemem IKA Pette vario 100–1000 µl, dodáno bez nástavců.
Rozsah dodávky:
MATRIX Delta Plus
Pipeta IKA PETTE vario 100-1000 µl
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Amplituda třepání | 3 mm |
| Max. zatížení | 0,3 kg |
| Rozsah otáček | 300 - 3000 rpm |
| Rozsah teploty | -15° - 100 °C |
| Zobrazení teploty | ano, TFT |
| Rozlišení | ±1 °C |
| Stabilita teploty | 0.5 °C |
| Topný výkon | 100 W |
| Rychlost ohřevu | 6 °C/min |
| Rychlost chlazení | 2,5 °C/min |
| Chladící výkon | 72 W |
| Zobrazení teploty | ano, TFT |
| Zobrazení času | ano |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Rozhraní | RS232, USB-B |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 230 W |
| Rozměry (š x v x h) | 216 x 127 x 351 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 30000731 | MATRIX Orbital Delta Plustermo třepačka včetně pipety bez nástavců | 70 000 Kč |






