MATRIX Orbital - termo třepačka bez ohřevu
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 30000627
Třepačka určena pro důkladné promíchání bez ohřevu, rychlost až 3000 rpm, max. 0,3 kg.
48 720 Kč
Cena bez DPH
KA Matrix Orbital je součástí nové a výkonné řady dostupných termotřepaček. IKA Matrix Orbital míchá a je vhodná pro variabilní vložky. Ať už se jedná o vzorky krve, farmaceutické látky, vzorky DNA/RNA nebo testy ELISA - vzorky i s nejmenšími objemy se spolehlivě a kompletně promíchají ve všech laboratorních aplikacích. Žádná křížová kontaminace a optimální výsledek míchání.
Velký a přehledný displej s pohodlnou strukturou menu umožňuje intuitivní ovládání.
Rychlost až 3 000 otáček za minutu a amplituta třepání 3 mm zajišťují rychlé a účinné promíchání kapaliny.
Nastavení otáček podle vložky, nástavce a objemu náplně.
Časovač 1 s - 6000 min.
Pro mikroténové destičky.
Hliníkový tlakový odlitek zajišťuje bezpečné umístění, vynikající stabilitu a každodenní robustnost.
Rozsah dodávky:
MATRIX Orbital
MX vložka PCR96
MX vložka 1.5/2.0 ml
MX vložka 0.5 ml
Pipeta IKA PETTE vario 100-1000 µl
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Amplituda | 3 mm |
| Max. třepaná hmotnost | 0,3 kg |
| Rozsah otáček | 300 - 3000 rpm |
| Zobrazení rychlosti | TFP |
| Zobrazení času | TFP |
| Počet nádobek | 24x 0.5 ml / 24x 1.5 ml / 24x 2.0 ml |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Rozhraní | RS232, USB-B |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 80 W |
| Rozměry (š x v x h) | 200 x 120 x 320 mm |
| Hmotnost | 7,2 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 30000627 | MATRIX Orbital třepačka včetně MX nástavce 0,5 ml, MX nástavce 1,5/2,0 ml a PCR96 nástavce 0,2 ml a pipety |
48 720 Kč |
Příslušenství
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
30001157 | MX insert 0.5 ml - nástavec | 1 220 Kč |
|
|
30001158 | MX insert 1.5/2.0 ml - nástavec | 1 220 Kč |
|
|
30001159 | MX insert PCR96 - nástavec | 1 330 Kč |






