EUROSTAR 60 control - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4440000
Hřídelová míchačka elektronická s přehledným TFT displejem, rozsah otáček 30 - 2000 rpm, míchací objem max. 40 l.
68 820 Kč
Cena bez DPH
Univerzální laboratorní míchadlo s odnímatelným bezdrátovým ovladačem a digitálním TFT displejem. Automaticky nastavuje otáčky pomocí mikroprocesorem řízené technologie v rozsahu otáček 0/30 - 2000 ot/min. Míchadlo je vybaveno rozhraním RS 232 a USB pro kontrolu a dokumentaci všech parametrů. Pro měření změn viskozity je k dispozici integrovaný ukazatel trendu krouticího momentu. Instalované bezpečnostní obvody zajišťují automatické vypnutí v podmínkách proti zastavení nebo přetížení. Průběžně se porovnávají otáčky hřídele s požadovanými otáčkami a odchylky se automaticky upravují. Tím je zaručena konstantní rychlost i při změnách viskozity vzorku.
Vícejazyčný TFT displej
Programovatelné funkce
Integrované měření teploty
Intervalový provoz
Funkce časovače
Nastavitelný bezpečnostní obvod
Funkce uzamčení
Plynule nastavitelné otáčky
Průchozí hřídele míchadla
Ochrana proti přetížení
Krátkodobý provoz při přetížení
Štíhlý kryt
Tichý provoz
Zobrazení chybového kódu
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 220 mm a průměr ramene 16 mm.
Rozsah dodávky:
EUROSTAR 60 control
WH11 Nástěnný držák
OS 1.0 Napájecí jednotka WiCo
Kabel USB - USB A na Micro-B, 2 m
Kabel USB micro A - micro B 2.0
Šroubovák, sklíčidlo
Ochranný kryt kontaktu WiCo
H 67.60 - teplotní čidlo, nerez
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 40 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 168 W |
| Výkon motoru | 131 W |
| Princip pohonu | bezkartáčový DC |
| Ukazatel rychlosti | TFT displej |
| Rozsah otáček | 0/30 - 2000 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 60 Ncm |
| Max. viskozita | 50000 mPas |
| Nastavení rychlosti | plynulé / ±1 rpm |
| Externí teplotní senzor | PT 1000 |
| Zobrazení teploty | ano |
| Teplotní rozsah | -10 - 350 °C |
| Zobrazení točivého momentu | ano |
| Ovládání rychlosti | elektronicky |
| Průměr sklíčidla | 0.5 - 10 mm |
| Zobrazení času | ano |
| Rozsah nastavení času | 1 - 6000 min |
| Stupeň krytí | IP 40 |
| Rozhraní USB | Micro-USB |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 176 W |
| Rozměry (š x v x h) | 60 x 173 x 136 mm |
| Hmotnost | 4,7 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4440000 | EUROSTAR 60 control hřídelová míchačka včetně H 67.60 teplotního senzoru, držáku WH11, kabelů, šroubováku, sklíčidla |
68 820 Kč |
Příslušenství
Míchadla, axiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, radiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, tangenciální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Teplotní senzory
Stojany
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1412000 | R 2722 H-Stojan, 1010 mm | 21 680 Kč |
|
|
1412100 | R 2723 Teleskopický stojan, 620-1010 mm | 40 220 Kč |







