Vortex 3 - třepačka na zkumavky
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3340000
Třepačka na zkumavky robustní, rychlost 500 - 2500 rpm.
12 870 Kč
Cena bez DPH
Třepačka vhodná pro krátkodobý provoz (dotyková funkce), aktivuje se stisknutím nástavce třepačky nebo nepřetržitým provozem.
Široký rozsah otáček, plynule nastavitelný
Různá použití díky 3 výměnným nástavcům a 7 vložkám (např. zkumavky, mikrotitrační destičky, Erlenmeyerovy baňky 250 ml atd.)
Nástavce se bezpečně nacvaknou na přístroj v libovolné poloze
Speciální popruh (VG 3. 36) zajišťuje snadnou manipulaci s kulatými Erlenmeyerovými baňkami
Robustní kovový plášť
Kompaktní design
Krátkodobý provoz aktivovaný stisknutím nástavce (dotyková funkce)
Stabilní při vysokých otáčkách díky speciálním nožkám (silikonová základna s velmi vysokým tlumením vibrací)
Vhodný pro nepřetržitý provoz s nízkým samovolným zahříváním díky samoventilaci motoru.
Rozsah dodávky
Vortex 3
VG 3.1 Standardní nástavec
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Max. třepaná hmotnost | 0,4 kg |
| Amplituda | 4 mm |
| Příkon motoru | 58 W |
| Výkon motoru | 10 W |
| Rozsah otáček | 500 - 2500 rpm |
| Funkce dotyku | ano |
| Zobrazení rychlosti | stupnice |
| Zobrazení času | ne |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 60 W |
| Rozměry (š x v x h) | 127 x 136 x 149 mm |
| Hmotnost | 4,5 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3340000 | Vortex 3 třepačka na zkumavky včetně VG 3.1 |
12 870 Kč |






