MS 3 control - třepačka na zkumavky
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 20016017
Třepačka na zkumavky s LCD displejem a USB připojení, rychlost 100 - 3000 rpm.
27 790 Kč
Cena bez DPH
Kompaktní, univerzální malá digitální třepačka vhodná pro třepání zkumavek, malých nádob a mikrotitračních destiček.
Široká škála nástavců
Detekce nástavců
Časovač s funkcí odpočítávání
Stabilní ve všech rozsazích otáček
Robustní plášť
USB připojení pro dálkové ovládání
Plynulý nebo dotykový provoz (se standardním nástavcem)
Dva provozní režimy:
Režim B (bez detekce přídavných zařízení) otáčky 3 000 ot/min jsou možné se všemi přídavnými zařízeními.
Režim A (bezpečný režim s detekcí nástavců), maximální rychlosti 3 000 otáček za minutu lze dosáhnout pouze se standardním nástavcem v režimu touch. Při použití jiných nástavců jsou otáčky omezeny na 1 300 ot/min.
Rozsah dodávky
MS 3 control
MS 3.1 Standardní nástavec
MS 3.3 Univerzální nástavec
MS 3.4 Mikrotitrační nástavec
MS 1.21 Vložka
MS 1.32 Vložka
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Max. třepaná hmotnost | 0,5 kg |
| Amplituda | 4,5 mm |
| Příkon motoru | 10 W |
| Výkon motoru | 8 W |
| Rozsah otáček | 100 - 3000 rpm |
| Funkce dotyku | ano |
| Zobrazení rychlosti | ano, LCD |
| Zobrazení času | ano |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 20 W |
| Rozměry (š x v x h) | 148 x 63 x 205 mm |
| Hmotnost | 3,2 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 20016017 | MS 3 control třepačka na zkumavky včetně MS 3.1, MS 3.3, MS 3.4, MS 1.21 a MS 1.32 |
27 790 Kč |






