KS 130 basic - třepačka orbitální
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 2980000
Malá, tichá orbitální třepačka, rychlost 80 - 800 rpm.
49 610 Kč
Cena bez DPH
Malá, tichá orbitální třepačka zajišťuje dlouhou životnost díky ideálnímu otáčivému pohybu pro maximální hmotnost třepačky 2 kg.
Velikost plošiny : 230 x 230 mm
Elektronické nastavení rychlosti a časovače.
LED displej pro nastavení rychlosti a času
Široká škála kombinací nástavců umožňuje použití téměř všech tvarů a velikostí nádob.
Nástavce nejsou součástí dodávky.
Rozsah dodávky
KS 130 basic
Klíč
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Amplituda | 4 mm |
| Max. třepaná hmotnost | 2 kg |
| Příkon motoru | 45 W |
| Výkon motoru | 10 W |
| Rozsah otáček | 80 - 800 rpm |
| Zobrazení rychlosti | LED linka |
| Zobrazení času | ano, LED linka |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 220-240 V, 50/60 Hz, 45 W |
| Rozměry (š x v x h) | 270 x 98 x 316 mm |
| Hmotnost | 8,8 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 2980000 | KS 130 basic třepačka s kruhovým pohybem |
49 610 Kč |







