RET basic - magnetická míchačka s ohřevem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3622000
Magnetická míchačka s širokým rozsahem otáček od 0/50 do 1700 otáček za minutu.
39 300 Kč
Cena bez DPH
Široký rozsah otáček od 0/50 do 1700 otáček za minutu.
Integrovaná regulace teploty.
Včetně teplotního čidla PT 1000 (PT 1000.60).
Přesné nastavení teploty a otáček pomocí digitálního displeje, i když je vypnutý.
Digitální zobrazení nastaveného bezpečnostního teplotního limitu.
Indikátor horké horní části >> varování před horkým povrchem, aby nedošlo k popálení!
Digitální zobrazení chybového kódu.
S nastavitelným bezpečnostním okruhem teploty topné desky (50 - 380 °C).
Bezpečnostní magnetické míchadlo s ohřevem, vhodné pro provoz bez dozoru.
Pouzdro podle DIN 12878 pro připojení kontaktního teploměru, např. ETS-D5, umožňuje přesnou kontrolu teploty.
Vysoká úroveň bezpečnosti díky zdokonalené technologii regulace tepla.
Uzavřená sestava (IP 42) zaručuje dlouhou životnost.
Velmi široký teplotní rozsah (RT - 340 °C).
Extrémně rychlý ohřev.
Elektronická regulace otáček.
Vysoká magnetická přilnavost.
Automatické vypnutí funkce ohřevu, pokud připojený externí teplotní senzor není ponořen do média. Možnost volby funkce, nastavitelný časový limit.
Rozsah dodávky:
RET basic
PT 1000.60 Teplotní senzor, nerez
IKAFLON® 20 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 30 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 40 Magnetické míchadlo
Šroubovák
H 14 Kryt pro RET
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 20 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 25 kg |
| Směr míchání | vpravo |
| Rozsah otáček | 50 - 1700 rpm |
| Přesnost nastavení otáček | 10 rpm |
| Rozsah délky míchadélka | 20 - 80 mm |
| Rozsah nastavení teploty | 0 - 340°C |
| Min. dosažitelná teplota | teplota místnosti |
| Max. dosažitelná teplota | 340°C |
| Rozsah bezpečné teploty | 50 - 360°C |
| Rozměr třepací plochy | pr. 135 mm |
| Materiál plotýnky | nerezová ocel 1.4301 |
| Přesnost ohřevu s externím čidlem PT1000 | ±1K (H2O 500ml, nádoba 600 ml, míchadlo 40mm, 600ot/min, 50°C) |
| Přesnost ohřevu s ETS-D5 | ±0,5K (H2O 500ml, nádoba 600 ml, míchadlo 40mm, 600ot/min, 50°C) |
| Přesnost ohřevu s ETS-D6 | ±0.2 K |
| Elektro specifikace | 220 – 230 V, 50/60 Hz, 630 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 160 x 95 x 270 mm |
| Váha | 2,5 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3622000 | RET basic magnetická míchačka včetně PT 1000.60 a míchadélek IKAFLON 20, IKAFLON 30 a IKAFLON 40, H104 |
39 300 Kč |
Příslušenství
Teplotní senzory
Teploměry
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
3378000 | ETS-D5 - elektronický kontaktní teploměr s čidlem H62 | 12 400 Kč |
|
|
3378100 | ETS-D6 - elektronický kontaktní teploměr s čidlem H62, pH | 18 250 Kč |
Míchadélka
Desky opěrné pro čtvercové plotýnky
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
25000832 | H 135.10, rozměr 160 x 160 mm bez rukojeti | 4 730 Kč |
|
|
4448200 | H 135.11, rozměr 160 x 160 mm, s rukojetí | 8 420 Kč |
Plotýnky čtvercové 79 x 79 mm
Nosiče a držáky 100 ml pro baňky s kulatým dnem
Nosiče 250 ml pro baňky s kulatým dnem
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
25003280 | H 135.25 nosič objem 100 ml x 142 mm, bez rukojeti | 5 150 Kč |
|
|
20007954 | H 135.26 nosič objem 100 ml x 142 mm, bez rukojeti | 8 790 Kč |






