ROCKER 3D digital - třepačka s houpavým pohybem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4001000
Třepačka digitální s houpavým pohybem a s nastavitelnou rychlostí pro plynulé míchání, 5-80 rpm.
31 230 Kč
Cena bez DPH
Třepačka digitální s trojrozměrným houpavým pohybem a nastavitelnou rychlostí pro plynulé míchání. Používá se k homogennímu míchání v baňkách, kultivačních baňkách, Petriho miskách a zkumavkách. Ideální např. pro kultivaci buněčných kultur, extrakci DNA, distribuci buněk a barvení a odbarvování buněk. I při kolísání zátěže a napětí zůstává rychlost třepání konstantní. Nastavitelný úhel zajišťuje optimální přizpůsobení konkrétním experimentálním podmínkám.
Časovač: Odpočítávání, nastavitelné od 1 s do 99h 59min
Počítadlo: Zobrazení doby třepání
Zobrazení chybových kódů
Různé nástavce umožňují použití pro různé aplikace
Použitelné při teplotě 4 až 50 °C v inkubátorech
Snadné ovládání pomocí dotykové klávesnice
Protiskluzová gumová podložka je součástí dodávky
Vhodné pro nepřetržitý provoz
Průměr třepání: 0 - 15° (úhel)
Rozsah otáček: 5 - 80 otáček za minutu
Rozsah dodávky:
ROCKER 3D digital
RD 1 Podložka univerzální
Technické údaje
| Typ třepání | houpavý |
|---|---|
| Max. třepaná hmotnost | 2 kg |
| Min. otáčky | 5 rpm |
| Max. otáčky | 80 rpm |
| Úhel pohybu | 0 - 15 ° |
| Zobrazení rychlosti | ano, LED displej |
| Zobrazení času | ano |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 24 W |
| Rozměry (š x v x h) | 280 x 185 x 330 mm |
| Hmotnost | 2,3 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4001000 | ROCKER 3D digital třepačka včetně univerzální podložky RD 1 |
31 230 Kč |






