Loopster basic - třepačka rotační
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4015000
Třepačka rotační, fixní rychlost 20 rpm.
25 040 Kč
Cena bez DPH
Třepačka pro plynulé, ale účinné míchání s pevně danou rychlostí. Ideální pro biologické vzorky, zejména krevní vzorky. Vhodný pro separační a míchací procesy práškových a tekutých vzorků ve zkumavkách o objemu až 50 ml. Snadno odnímatelné nástavce umožňují jednoduché a rychlé čištění jednotky od rozlitých vzorků.
Volně nastavitelný úhel otáčení
Různé nástavce umožňují rozmanité použití
Použití v inkubátorech při teplotě 4 až 50 °C
Snadné ovládání pomocí fóliové klávesnice
Vhodné pro nepřetržitý provoz
20 otáček za minutu (pevné)
Technické údaje
| Typ třepání | rotace |
|---|---|
| Max. třepaná hmotnost | 2 kg |
| Min. otáčky | 0 rpm |
| Max. otáčky | 20 rpm (fixní) |
| Úhel pohybu | 0 - 90 ° |
| Zobrazení rychlosti | ne |
| Zobrazení času | ne |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 24 V |
| Rozměry (š x v x h) | 300 x 360 x 300 mm |
| Hmotnost | 3,6 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4015000 | Loopster basic třepačka rotační bez disku |
25 040 Kč |






