ROLLER 10 digital - třepačka válečková
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4013000
Třepačka digitální s 10 rotujícími válečky, trajektorie pohybu odvalován, rychlost 5-80 rpm.
59 020 Kč
Cena bez DPH
Digitální válečková třepačka se 10 válečky zajišťuje plynulé houpání a válcování při plynule nastavitelných rychlostech. Používá se k míchání krevních vzorků, pevných a kapalných suspenzí a viskózních vzorků. Přístroj lze použít se všemi běžnými zkumavkami a válcovými lahvemi. Snadno odnímatelné nástavce umožňují rychlé čištění v případě rozlití vzorku.
Časovač: Odpočítávání, nastavitelný od 1 s do 99h 59min
Počítadlo: Zobrazení času třepání
Zobrazení chybového kódu
Použitelné při 4 až 50 °C v inkubátorech
Vhodné pro nepřetržitý provoz
Odnímatelné válce umožňují třepání větších zkumavek
Snadné ovládání pomocí klávesnice
Průměr protřepávání: 24,5 mm (výška)
Rozsah otáček: 5 - 80 otáček za minutu
Technické údaje
| Typ třepání | odvalování |
|---|---|
| Min. otáčky | 5 rpm |
| Max. otáčky | 80 rpm |
| Úhel pohybu | 3 ° |
| Zobrazení rychlosti | ano, LED displej |
| Zobrazení času | ano |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 24 W |
| Rozměry (š x v x h) | 380 x 115 x 545 mm |
| Hmotnost | 6 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4013000 | ROLLER 10 digital třepačka, rozměry válečku: Ø 32 mm, délka 327 mm, pracovní plocha 350 mm |
59 020 Kč |






