RT 15 - magnetická míchačka s ohřevem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3692600
15-ti pozicová magnetická míchačka s rozsahem otáček 0 až 1000 rpm, objem 0,4 litrů na jednu pozici, výkon 580 W.
123 240 Kč
Cena bez DPH
15-ti pozicová digitální magnetická míchačka určená pro synchronní ohřev a míchání. Magnetická cívka zajišťuje bezhlučné a konzistentní míchání ve všech polohách. Povrchová teplota je plynule nastavitelná až do 120 °C, což vytváří maximální teplotu média 70 °C (v závislosti na použité nádobě). Otáčky zůstávají konstantní i při změně zatížení.
Homogenní rozložení teploty na topné desce
Nastavitelný zpětný chod
Ekologický režim pro nízké vlastní zahřívání povrchu
Magnetické cívky bez opotřebení
Zobrazení chybového kódu
Snadné ovládání pomocí dotykové klávesnice
Vhodné pro nepřetržitý provoz
Rozsah otáček: 0 - 1000 otáček za minutu
Rozsah dodávky:
RT 15
Silikonová podložka pro ochranu a optimální rozložení teploty
Technické údaje
| Max. míchaný objem na 1 pozici | 0,4 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 15 kg |
| Vzdálenost ploch míchání | 90 mm |
| Nastavení rychlosti | po krocích 10 rpm |
| Rozsah rychlosti | 0 - 1000 rpm |
| Délka míchadélka | 25 - 30 mm |
| Teplotní rozsah | pokoj.teplota - 120°C |
| Materiál plotýnky | slitina hliníku |
| Rozměr plotýnky | 270 x 495 mm |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 600 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 280 x 60 x 610 mm |
| Hmotnost | 10,5 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3692600 | RT 15 magnetická míchačka včetně silikonové podložky |
123 240 Kč |






