RO 15 - magnetická míchačka bez ohřevu
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3692500
15-ti místná magnetická míchačka bez ohřevu s rozsahem otáček 0 až 1200 rpm, objem 0,4 litrů na jednu pozici.
70 720 Kč
Cena bez DPH
15-ti místná digitální magnetická míchačka bez ohřevu, určené pro synchronní míchání. Technologie magnetické cívky zajišťuje bezhlučné a konzistentní míchání na všech pozicích. Otáčky zůstávají konstantní, i když se mění zatížení. Uzavřená a kompaktní konstrukce umožňuje snadné čištění a chrání zařízení před vniknutím kapalin.
Nastavitelný zpětný chod
Magnetické cívky bez opotřebení
Zobrazení chybového kódu
Snadné ovládání pomocí dotykové klávesnice
Vhodné pro nepřetržitý provoz
Rozsah otáček: 0 - 1200 otáček za minutu
Rozsah dodávky:
RO 15
Odnímatelná průhledná protiskluzová podložka.
Technické údaje
| Max. míchaný objem na 1 pozici | 0,4 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 15 kg |
| Vzdálenost ploch míchání | 90 mm |
| Nastavení rychlosti | po krocích 10 rpm |
| Rozsah rychlosti | 0 - 1200 rpm |
| Délka míchadélka | 25 - 30 mm |
| Materiál plotýnky | nerezová ocel 1.4301 |
| Rozměr plotýnky | 280 x 470 mm |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 36 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 280 x 60 x 570 mm |
| Hmotnost | 8,6 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3692500 | RO 15 magnetická míchačka včetně protizkluzové podložky |
70 720 Kč |






