EUROSTAR 20 high speed digital - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4028600
Hřídelová míchačka ovládaná elektronicky, rozsah otáček 150 - 6000 rpm, míchací objem max. 20 l.
65 960 Kč
Cena bez DPH
Vysokorychlostní laboratorní míchadlo určené pro intenzivní míchání v množství do 20 l (H2O). Díky mikroprocesorem řízené technologii automaticky reguluje otáčky v rozsahu 0/150 - 6000 ot/min. Instalované bezpečnostní obvody zajišťují automatické vypnutí v případě zastavení nebo přetížení. Průběžně se porovnávají otáčky hřídele s požadovanými otáčkami a odchylky se automaticky upravují. To zaručuje konstantní otáčky i při změnách viskozity vzorku. Přiložená přesná hřídel je dlouhá 280 mm a má maximální hloubku ponoru 220 mm.
Rozsah otáček I (50 Hz) 60 - 400 ot./min.
Rozsah otáček II (50 Hz) 240 - 1400 ot./min.
Rozsah otáček I (60 Hz) 72 - 480 ot./min.
Rozsah otáček II (60 Hz) 288 - 1680 ot./min.
Digitální zobrazení otáček
Plynulá regulace otáček
Kuželové uložení pro přesnou hřídel
Ochrana proti přetížení
Krátkodobý provoz při přetížení
Tenký kryt
Tichý provoz
Zobrazení chybového kódu
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 220 mm a průměr ramene 16 mm.
Rozsah dodávky:
RW 28 digital
R 6000 hřídel
klíče 2 ks
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 20 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 176 W |
| Výkon motoru | 125 W |
| Princip motoru | bezkartáčový DC |
| Ukazatel rychlosti | LED |
| Rozsah otáček | 0/150 - 6000 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 900 Ncm |
| Max. viskozita | 10000 mPas |
| Nastavení rychlosti | plynulé / ±1 rpm |
| Ovládání rychlosti | elektronicky |
| Stupeň krytí | IP 42 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 176 W |
| Rozměry (š x v x h) | 86 x 325 x 208 mm |
| Hmotnost | 5,3 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4028600 | EUROSTAR 20 high speed digital hřídelová míchačka včetně hřídele R6000 a dvou klíčů |
65 960 Kč |
Příslušenství
Míchadla, axiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1242900 | R 1401 Vrtulová hlava, Ø míchadla: 55 mm, rozsah 1-30 l | 8 160 Kč |
|
|
1289800 | R 1405 Vrtulová hlava, Ø míchadla: 45 mm, rozsah 0,25-30 l | 6 600 Kč |
Míchadla, radiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1243300 | R 1402 Rozpouštěcí hlava, Ø míchadla: 42 mm, rozsah 1-30 l | 9 100 Kč |
Stojany
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1412000 | R 2722 H-Stojan, 1010 mm | 21 680 Kč |
|
|
1412100 | R 2723 Teleskopický stojan, 620-1010 mm | 40 220 Kč |






