Color squid white - magnetická míchačka bez ohřevu
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3671000
Malé magnetické míchadlo se skleněným povrchem, objem 1 l, výkon motoru 2 W.
10 760 Kč
Cena bez DPH
Malé magnetické míchadlo se skleněným povrchem.
Digitální ukazatel rychlosti (LED).
Nastavení přesnosti rychlosti 50 rpm, nastavení rychlosti otočným knoflíkem.
Elektronicky řízený motor pro větší výkon.
Vyšší rozsah otáček od 0 do 2 500 ot/min.
Maximální množství míchání 1 l.
Vynikající chemická odolnost díky skleněné horní části a syntetickému dnu z TPC-ET.
Recyklovatelné materiály.
Rozsah dodávky:
Color squid white
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 1000 ml |
|---|---|
| Max. zatížení | 2 kg |
| Rozsah otáček | 0 - 2500 rpm |
| Délka míchadélek | max. 30 mm |
| Materiál plotýnky | sklo |
| Průměr plotýnky | Ø 115 mm |
| Třída ochrany | IP 54 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 4 W |
| Rozměr (šxvxh) | 145 x 45 x 160 mm |
| Hmotnost | 1 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3671000 | Color squid white magnetická míchačka bez ohřevu |
10 760 Kč |






