Trayster digital - třepačka přeshlavu rotační, digitální
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4006000
Třepačka přehlavu digitální, rotační, rychlost 5 - 80 rpm.
29 560 Kč
Cena bez DPH
Třepačka přeshlavu digitální pro plynulou, vertikální rotaci a účinné míchání s pevně danou rychlostí. Ideální pro biologické vzorky, zejména krevní vzorky. Vhodný pro separační a míchací procesy práškových a tekutých vzorků ve zkumavkách o objemu až 50 ml. Snadno odnímatelné nástavce umožňují jednoduché a rychlé čištění jednotky od rozlitých vzorků.
Časovač: Odpočítávání, nastavitelný od 1 s do 99h 59min
Počítadlo: Zobrazení času třepání
Různé nástavce umožňují rozmanité použití
Použití při teplotě 4 až 50 °C v inkubátorech
Zobrazení chybového kódu
Snadné ovládání pomocí fóliové klávesnice
Vhodné pro nepřetržitý provoz
Rozsah otáček: 5 - 80 otáček za minutu
Technické údaje
| Typ třepání | rotace |
|---|---|
| Max. třepaná hmotnost | 2 kg |
| Min. otáčky | 5 rpm |
| Max. otáčky | 80 rpm |
| Zobrazení rychlosti | ano, LED displej |
| Zobrazení času | ano |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 24 V |
| Rozměry (š x v x h) | 460 x 180 x 140 mm |
| Hmotnost | 1,6 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4006000 | Trayster digital třepačka přeshlavu rotační, digitální bez vložky na zkumavky |
29 560 Kč |






