Třepačka rotační přes hlavu - RS 10
Výrobce: Edmund Bühler Kód zboží: 6143000
Rotační třepačka přes hlavu 360°, max. zatížení 30 kg.
195 000 Kč
Cena bez DPH
Zejména pro míchání a přípravu vzorků půdy. S rotací dopředu a dozadu pro optimální míchání.
Základní zařízení dodáno včetně upevňovacích šroubů pro 10 lahví do výšky max. 300 mm.
Programovatelné ovládání s dotykovým displejem.
Nosnost - až 10 lahví (∅ 145 mm) à max. 3 kg.
Upevnění: variabilní upevňovací šrouby
Doba chodu: programovatelná / nepřetržitá
Technické údaje
| Pohyb | Rotační přes hlavu 360° |
|---|---|
| Rozměr třepací desky | 280 x 750 mm |
| Max. zatížení | 30 kg |
| Rychlost třepání | 4 – 22 rpm |
| Počet třepaných nádob | do 10 ks (max. 3kg/kus) |
| Průměr třepaných nádob | nádoby šířky do 145 mm |
| Výška třepaných nádob | 170 - 300 mm |
| Průměr víka | max. 100 mm |
| Elektro specifikace | 230 V / 50-60 Hz |
| Ochrana třídy | IP 21 |
| Rozměry (š x h x v) | 1160 x 550 x 570 mm |
| Hmotnost | 65 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 6143000 | RS 10 třepačka rotační přes hlavau 360° |
195 000 Kč |






