Twister Set - magnetická míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 20027010
Malé jednomístné míchadlo bez ohřevu, které lze spojit do vícemístného míchadla.
11 360 Kč
Cena bez DPH
IKA TWISTER je výkonné jednopolohové magnetické míchadlo pro míchání až 5 litrů při maximální rychlosti 3000 ot./min a viskozitě až 500 mPas.
Působivý výkon míchání vede k silným twisterovým efektům a vynikajícím výsledkům míchání ve velmi krátké době.
Připojením dalších míchacích jednotek lze IKA TWISTER rozšířit na vícepolohové magnetické míchadlo s až 30 míchacími pozicemi. Mísící pozice lze ovládat buď samostatně, nebo současně.
V závislosti na počtu zařízení může být nutné použít jiný zdroj napájení. Dodávaný napájecí zdroj je určen pro napájení až dvou zařízení.
S vícepolohovým míchacím nástavcem TW.IX se pohon přemění na magnetické míchadlo s 9 míchacími polohami pro efektivní míchání nádob na vzorky o malých objemech (8 - 60 ml).
Nástavec třepačky TW.VX přeměňuje univerzální magnetický pohon na rychle se otáčející vír nebo orbitální třepačku.
IKA TWISTER umožňuje nový způsob interakce mezi uživatelem a laboratorním přístrojem. Prostřednictvím intuitivního a chemicky odolného 360° LED skleněného displeje jsou všechny informace přenášeny bez jakéhokoli alfanumerického displeje. Během provozu lze zobrazit buď rychlost nebo výkon potřebný pro míchání. Například lze pozorovat a zobrazovat změny viskozity v procentech.
Míchání lze spustit stisknutím tlačítka a také (díky integrovanému rozpoznání kádinky) přiložením nebo dotykem kádinky.
Reverzní funkce mění směr otáčení v definovaných časových intervalech. To vede k výraznému zlepšení výsledku míchání, zejména u vzorků, které se obtížně míchají.
Vysoká třída ochrany IP 66 umožňuje provoz v náročných podmínkách. IKA TWISTER tak lze čistit například pod tekoucí vodou nebo provozovat v inkubátoru při teplotách do 40°C.
Technické údaje
| Míchaný objem min. | 0,005 l |
|---|---|
| Míchaný objem max. | 5 l |
| Max. zatížení | 7,5 kg |
| Směr rotace | vpravo/vlevo |
| Rozsah otáček | 100 - 3000 rpm |
| Nastavení otáček | Dotykový displej po 100 rpm |
| Míchadélko | 10 - 30 mm |
| Materiál plotýnky | sklo |
| Rozměr plotýnky | 124 x 124 mm |
| Třída ochrany podle DIN EN 60529 | IP 66 |
| Elektro specifikace | 100 – 240 V, 50/60 Hz, 5 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 135 x 24 x 135 mm |
| Váha | 0,6 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 20027010 | Twister Set 1 magnetické jednomístné míchadlo včetně míchadélka IKAFLON 25 |
11 360 Kč |
| 20027388 | Twister Set 2 magnetická míchačka, dodáno: |
21 210 Kč |
| 20027389 | Twister Set 3 magnetická míchačka, dodáno: |
31 400 Kč |
| 20027390 | Twister Set 4 magnetická míchačka, dodáno: |
41 280 Kč |






