IKA Plate (RCT digital) - magnetická míchačka s ohřevem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 25004601
Magnetická míchačka s kulatou horní částí, míchá objemy až 20 litrů.
30 470 Kč
Cena bez DPH
IKA Plate (RCT digital) má kulatou horní část vyrobenou z hliníkové slitiny. Míchá objemy až 20 l o rychlosti 50-1500 ot./min.
IKA Plate má automatické vypnutí magnetického míchadla, pokud připojený externí teplotní senzor není ponořen do média. Volitelná funkce, nastavitelný časový limit (Chyba 5).
Teplotní čidlo PT 1000.60 je součástí dodávky.
Na LCD displeji je zobrazena nastavená rychlost a skutečná dosažená rychlost.
Na LCD displeji je také zobrazena nastavená teplota plotýnky a skutečně dosažená teplota plotýnky.
Volitelné - nastavitelný časový limit míchání.
Rozsah dodávky
IKA Plate (RCT digital)
PT 1000.60 Teplotní senzor, nerezová ocel
IKAFLON® 30 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 40 Magnetické míchadlo
Šroubovák
USB A-B kabel
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 20 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 25 kg |
| Směr míchání | vpravo/vlevo |
| Rozsah otáček | 50 - 1500 rpm |
| Přesnost nastavení otáček | 10 rpm |
| Rozsah délky míchadélka | 30 - 80 mm |
| Rozsah nastavení teploty | 0 - 310°C |
| Min. dosažitelná teplota | teplota místnosti |
| Max. dosažitelná teplota | 310°C |
| Rozsah bezpečné teploty | 50 - 370°C |
| Průměr plotýnky | 135 mm |
| Materiál plotýnky | hliníková slitina |
| Přesnost ohřevu plotýnky (při 100°C) | 5±K |
| Přesnost ohřevu s externím čidlem PT1000 | 0.5±K (H2O 500ml, nádoba 600 ml, míchadlo 40mm, 600ot/min, 50°C) |
| Přesnost ohřevu s ETS-D5 | 0.5±K (H2O 500ml, nádoba 600 ml, míchadlo 40mm, 600ot/min, 50°C) |
| Přesnost ohřevu s ETS-D6 | 0.2±K (H2O 500ml, nádoba 600 ml, míchadlo 40mm, 600ot/min, 50°C) |
| Stupeň krytí | IP 42 |
| Rozhraní | RS232, USB |
| Elektro specifikace | 220 – 230 V, 50/60 Hz, 650 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 160 x 85 x 270 mm |
| Váha | 2,4 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 25004601 | IKA Plate (RCT digital) magnetická míchačka včetně PT 1000.60 a míchadélek IKAFLON 30 a IKAFLON 40 |
30 470 Kč |
Příslušenství
Teplotní senzory
Teploměry
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
3378000 | ETS-D5 - elektronický kontaktní teploměr s čidlem H62 | 12 400 Kč |
|
|
3378100 | ETS-D5 - elektronický kontaktní teploměr s čidlem H62, pH | 18 250 Kč |
Míchadélka
Desky opěrné pro čtvercové plotýnky
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
25000832 | H 135.10, rozměr 160 x 160 mm bez rukojeti | 4 730 Kč |
|
|
4448200 | H 135.11, rozměr 160 x 160 mm, s rukojetí | 8 420 Kč |
Plotýnky čtvercové 79 x 79 mm
Nosiče a držáky 100 ml pro baňky s kulatým dnem
Nosiče 250 ml pro baňky s kulatým dnem
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
25003280 | H 135.25 nosič objem 100 ml x 142 mm, bez rukojeti | 5 150 Kč |
|
|
20007954 | H 135.26 nosič objem 100 ml x 142 mm, bez rukojeti | 8 790 Kč |






